İzmir Koltuk Yıkama Hizmetleri

İzmir Koltuk Yıkama Hizmetleri  KOLTUK TEMİZLİĞİ

Siz değerli ziyaretçilerimize temizlik ile ilgili her konuda bilgi vermek amacıyla açılmış web sitemizde koltuklar konusu ile devam ediyoruz.

İzmir Koltuk Yıkama

Günümüzde koltuklar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Hem de bu yaz sıcaklarında her zaman onlarlayız diyebiliriz. Hatta geceleri televizyon izlerken uyuya kalıp koltuklarda yatıyoruz bile olur. Peki biz bu koltukları çok kullanıyoruz, her şeyi yapıyoruz fakat temizliğini yapıyor muyuz?

Şu ansa oturduğunuz koltuklar sizce temiz mi? Hayır! Koltuklarımızı o kadar kullanmamıza rağmen atladığımız tek şey “temizlik”! Koltuğunuzun gün içinde yaklaşık 3.000.000 bakteri ve virüs aldığınu biliyor muydunuz? Bakteriler Koltuklarınızın üzerinde eskitme ve yıpratmaya yol açar. Koltuğunuzu siz kendi çabanızla ne kadar temizleseniz de bir şey farketmez. Bunun için profesyonel temizlik ekipmanları ile profesyonel bir koltuk temizliğine ihtiyaç vardır. Bu günlerde de bunu en uygun fiyata ve en güvenilir kadroya sahip olan İzmir Egem Temizlik yapar. İzmir Egem Temizlik koltuklarınızı dilediğiniz şekilde gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar. Muhtemelen koltuklarınızın ömrünü azaltmak istemiyorsunuzdur. Koltuğunuzu siz ne kadar kendi başınıza yıkasanız dahi, görünmeyen bakteriler koltuklarınızı her türlü eskitecektir. Bunun için İzmir Egem Temizlik en ideal koltuk temizleme kadrosuyla size gönül rahatlığıyla koltuklarında rahatça oturmanızı sağlayacaktır. Siz de Koltuklarınızı bir an önce temizletmek istiyorsanız, İzmir Egem Temizlik’e ulaşın.

Firma Telefon Numarası : 0232 367 18 58 
GSM : 0507 840 10 05

Unutmayın, önceden randevu almanız daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

İzmir Koltuk Yıkama Hizmetleri

~~~~~~~~~~~~~

KOLTUK TEMİZLİĞİ KARŞIYAKA

Koltuk üzerinde yemek yemek, bilgisayar kullanmak, içecek koymak, vazo koymak gibi birçok faaliyeti gösteririz. Fakat bunun bakteri aşamasını hiç düşünmeyiz. Birçok faaliyet gösterdiğimiz o Koltuk Kumaşı Örtüsü üzerinde yemek yiyerek mikropları vücudumuza almış oluruz. Böylece bağışıklık sistemimiz düştükçe düşer. Koltuk örtüsünü diğer kirli çamaşırlar ile birlikte yıkamaya atarız ve tüm kirlerin geçtiğini düşünürüz.İzmir Koltuk Yıkama firmasıEvet kir ve bakterilerin bir kısmı gider fakat örtüyü diğer kirlilerle yıkadığımız zaman eskir, yıpranır ve kullanım süresi düşer. Bunun için profesyonel bir işlem gerekmektedir. Bu profesyonel işlemi de uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde yapacak tek ekip, İzmir Egem Temizlik’tir. İzmir Egem Temizlik, halkın temizlik kahramanıdır. Koltuk  Kumaşı eğer canlı olsaydı, resmen köle gibi olurdu ve firarlarını da İzmir Egem Temizlik düzenlerdi. Artık yemeklerinizi antibakteriyel Koltuk Kanepe çekyat örtülerinizde rahatça yiyebilir ve bağışıklık sisteminizi İzmir Egem Temizlik sayesinde normalinden daha iyi bir şekilde koruyabilirsiniz.

İzmir Egem Temizlik , Halkın Temizlik Kahramanı!

Bu firmaya ulaşmak için yapmanız gereken tek şey alttaki numaralardan bir tanesini aramanız…

Firma telefonu: 0232 367 18 58 
Gsm: 0507 840 10 05

Bir önceki İzmirde Halı Yıkama yazımız olan Nasıl Hizmet Veriyoruz başlıklı makalemizde halı yıkama izmir, halı yıkamacı karşıyaka ve Karşıyaka halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , ,

Leave a Comment